Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. U nas możecie dokonać zakupów zarówno w sposób klasyczny, w jednym z naszych sklepów, jak i przy użyciu naszego sklepu internetowego. Nasz personel legitymuje się wieloma certyfikatami oraz ukończonymi kursami, cały czas pracujemy też nad dalszym rozwojem i podnoszeniem jakości świadczonych przez nas usług. 

W stałej sprzedaży posiadamy produkty największych i najlepszych producentów z branży medycznej. 

 


Ortopedia Velpeau

Lohmann&Rauscher, producent artykułów ortopedycznych VELPEAU ®.

Pełna, aktualna oferta także w naszym sklepie internetowym.

 


Amoena dla amazonek

Amoena, producent produktów dla Amazonek. W ofercie: bielizna, stroje kąpielowe, protezy piersi, nakładki uzupełniające, turbany. Wybrane produkty dostępne są w sklepie on-line.


Afma dla AmazonekAfma, polski producent bielizny dla kobiet po mastektomii.

 


Uciskowe SigvarisMedyczne wyroby uciskowe SIGVARIS używane są z powodzeniem na całym świecie. Przejdź do sklepu.

 


Medi uciskoweMediven® to uznany, niemiecki producent artykułów uciskowych, od 1951 roku. Przejdź do sklepu

 

 


Aries uciskowePończochy zdrowotne Medico zapewniają prewencję powstawania żylaków i wspomagają ich leczenie, poprawiają krążenie, ograniczają zmęczenie, bóle i obrzęki nóg. Marka Avicenum, dostępne w naszym sklepie internetowym.


veera przeciwżylakoweKolekcja Veera to nowoczesne, elganckie i wygodne produkty przeciwżylakowe. Zapewniają nie tylko skuteczność ale także estetykę. Wykonane tak, aby ucisk był największy w okolicy stawu skokowego.

 


Pani Teresa uciskowePani Teresa Medica. Polski producent wyrobów medycznych. W naszej ofercie artykuły przeciwżylakowe oraz ortopedyczne, także do zakupu on-line.

 


peruki semidaSemida. peruki, treski, tupety damskie, kosmetyki i akcesoria do peruk.

 


peruki prospectorProspector. Peruki, kosmetyki i akcesoria. Elegancja w parze z modą.

 


medibut obuwieMedibut. Polskie atestowane obuwie profilaktyczne i zdrowotne. Sprawdź ofertę także w sklepie internetowym


Obuwie berkemannBerkemann. 125 lat doświadczeń w produkcji obuwia ortopedycznego.

 


neox ortopediaNeox. Polski producent przedmiotów ortopedycznych: opasek, stabilizatorów i pasów.

 


Antar ortopediaAntar to znany na polskim rynku dystrybutor sprzętu medycznego. Wyłączny dystrybutor producentów: OPPO Medical Corp.(stabilizatory medyczne), KARE Orthopaedic by Design (stabilizatory medyczne), AXMED (stabilizatory medyczne), MEDIFLOW (poduszka wodna), 4D Rubber (taśmy rehabilitacyjne), Taiwan Stanch (okłady zimno-ciepłe).


Vermeiren rehabilitacjaVermeiren to 51 lat doświadczenia w produkcji artykułów rehabilitacyjnych, takich jak wózki, łóżka oraz wszelkie urządzenia pomocnicze.

 

 

 


Reha Fund rehabilitacjaReha Fund na polskim rynku obecna jest od 1993 roku. "Naszą dewizą jest wyznaczanie nowych standardów  technicznych i jakościowych na polskim rynku."

 


Comfort. Bogata oferta zapewniająca rozwiązania potrzeb dzieci niepełnosprawnych.