Veera 140

Rajstopy z naciskiem na codzienną profilaktykę!


Pani Teresa Madica

Pani Teresa Basis Medica® to rajstopy, pończochy, podkolanówki i skarpety medyczne stosowane w profilaktyce i leczeniu żylaków kończyn dolnych.


Veera 40

Rajstopy z naciskiem na codzienną profilaktykę!


Veera 70

Rajstopy z naciskiem na codzienną profilaktykę!


Sigvaris Cotton

SIGVARIS Cotton, z bawełną, to nowa generacja przewiewnych i wygodnych produktów. Dopasowują się dokładnie do każdych nóg.


Sigvaris Magic

Wyroby o zmiennym ucisku. Różnorodność modeli, szeroki zakres rozmiarów, wiele naturalnych odcieni.


Sigvaris seria 500

Wysokiej jakości guma naturalna, zapewniająca przyjemność noszenia.


Sigvaris Select

Dla kobiet i mężczyzn.


Mediven elegance

Mediven elegance łączy skuteczność medyczną z szeroką gamą modeli i kolorów.


Mediven for men

Mediven for men. Kompresja na męskie nogi. Atrakcyjna podkolanówka mediven for men z żeberkowaną fakturą.


Mediven comfort

Według Medi terapia kompresyjna powinna być tak przyjemna, jak to tylko możliwe. Mediven comfort to największy komfort noszenia i miękkość materiału. Podstawa leczenia chorób żylnych.


Mediven forte

Maksymalna stabilność ucisku przez cały dzień. Duży ucisk roboczy zapewniający głębokie działanie i ekstremalną wytrzymałość. Mediven forte  to niezawodna terapia w ciężkich wskazaniach.


Mediven ulcer kit

Terapia nogi z owrzodzeniem. Srebro jest klasykiem w opatrywaniu ran, ponieważ już w małych stężeniach działa długotrwale przeciw szerokiemu spektrum bakterii.


Aries Avicenum 70

Podtrzymujące wyroby pończochowe Avicenum 70 są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn jako prewencja powstawaniażylaków. Jeżeli długo siedzisz lub stoisz – w pracy lub w podróży, pończochy podtrzymujące, pończochy udowe i rajstopy Avicenum 70 pomogą Ci przy bólu i obrzękach nóg.


Aries Avicenum 360

Terapia kompresyjna z pomocą wyrobów II. klasy kompresyjnej jest dla pacjentów z dolegliwościami żylnymi niezastąpioną metodą leczniczą. Wszystkie warianty Avicenum 360 spełniają wszelkie wymagania terapii kompresyjnej. Ciśnienie w okolicy kostek dla tych wyrobów wynosi 23 – 32 mmHg.