Wózki Comfort

Wózki polskiego producenta Comfort przeznaczone są do przewożenia dzieci z porażeniem mózgowym i innymi schorzeniami uniemożliwiającymi samodzielne poruszanie się. Wózki poruszane są przez rodziców lub opiekunów.

Wytwórnia Comfort® legitymuje się blisko 50-letnią tradycją w produkcji wózków dla dzieci i wieloletnim doświadczeniem w spełnianiu potrzeb osób niepełnosprawnych. Już od ponad 30 lat produkują znane i cenione za niezawodność wózki comfort, służące dzieciom, których możliwości samodzielnego poruszania są ograniczone.

Wózki Vermeiren

Vermeiren to 51 lat stażu i doświadczenia w dziedzinie produkcji wózków inwalidzkich, łóżek oraz wszelkich urządzeń pomocniczych dla osób niepełnosprawnych. "Nasze produkty wytwarzane są w bardzo zaawansowanym technologicznie procesie produkcji. Wykorzystujemy roboty spawalnicze, lasery do cięcia stali i aluminium oraz w pełni zautomatyzowaną linię lakierniczą - Dlatego jesteśmy pewni wysokiej jakości produktów, które opuszczają naszą fabrykę."

Wózki dziecięce Vermeiren

Wszystkie produkty posiadają certyfikaty TUV, deklaracje CE oraz wpisy do Rejestru Wyrobów Medycznych. Maksymalna liczba opcji dodatkowych, gwarantujących prawidłową stabilizację, szczególnie miednicy, która jest odpowiedzialna za prawidłowy rozwój kręgosłupa i postawę, poduszki korygujące oraz przeciwodleżynowe.

Rowery trójkołowe Vermeiren

Vermeiren oferuje wysokiej jakości rowery trójkołowe, rehabilitacyjne dla osób z zachwianym poczuciem równowagi oraz dla dzieci z porażeniem mózgowym. Rowery mogą być wyposażone w wiele dodatkowych opcji w ależności od kondycji psychofizycznej.

Wózki RehaFund

Wózki standardowe

Wózki dziecięce RehaFund

Wózki dziecięce

Wózki elektryczne RehaFund

Wózki elektryczne